O nas

Historia naszej działalności na zachodniopomorskim rynku sięga 2015. roku. Pełen profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług sprawiły, że przez ten stosunkowo krótki okres współpracę z nami podjęło wielu Klientów.
Głównym elementem naszej działalności jest organizacja oraz obsługa wszelkich imprez dla dzieci z wieloma atrakcjami jakie oferuje nasza firma. Staramy się podchodzić elastycznie i w pełni indywidualnie do każdego Klienta.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedszkoli, firm czy instytucji państwowych. Różnorodność naszej oferty oraz duże zaplecze atrakcji i pomysłów pozwoli nam przygotować takie przyjęcie, o jakim tylko marzy Każde dziecko. Z wielką przyjemnością zorganizujemy nie tylko urodziny, ale także inne imprezy okolicznościowe takie jak Dzień Dziecka, komunie, festyny, wydarzenia firmowe, oraz każdą inna okazję, którą Wasze dziecko będzie wspominać latami.

Nasza oferta jest bardzo bogata i cięgle ją poszerzamy: zaczynając od wielu wspaniałych dmuchanych zamków, basenu z kulkami, poprzez przepyszną cukrową watę, popcorn a wreszcie super atrakcje min. malowanie twarzy, modelowanie baloników ,duże bańki mydlane, zamykanie dzieci w bańce, brokatowe tatuaże, warkoczyki syntetyczne czy inne gry i zabawy przygotowane przez Naszych animatorów . W ofercie posiadamy również wytwornicę baniek mydlanych oraz jedynie w naszym regionie warsztaty malowania na wodzie.
Współpraca z nami to czysta przyjemność.

Do zobaczenia na imprezie

Nie zwlekaj zorganizuj niezapomnianą impreze dla swojego dziecka z All4Fun

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, niezapomniane chwile, moc atrakcji, wykwalifikowaną opiekę animatorów i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu rezerwacji terminu. Do zobaczenia!