Imprezy dla dzieci

Zapraszamy Was do krainy zabaw i niezapomnianych chwil, gdzie stwarzamy atmosferę pełną magii i uśmiechu.
Plenerową ofertę naszej firmy najkrócej można zdefiniować jako moc atrakcji, które zapewnimy podczas Dni Miasta, Dni Gminy, Imprez osiedlowych, Dożynek, Festynów, Pikników czy jakże ważnym dniu jakim jest Dzień dziecka. Zaufało nam już wiele firm, instytucji oraz przedszkoli. Różnorodność naszej oferty oraz duże zaplecze atrakcji i pomysłów pozwoli nam przygotować taką imprezę, o jakiej marzą wszystkie dzieci. Wiecie już, jakie atrakcje znajdą się na Waszej imprezie w plenerze?

Wszędzie gdzie są dzieci jest Animator – Animacje na różne okazje
Swoją ofertę kierujemy do rodziców szukających pomysłów na oryginalne przyjęcie urodzinowe dla swoich dzieci.
Z wielką przyjemnością zorganizujemy nie tylko urodziny, ale także zabawimy dzieci na komunii, weselu , poprawinach, chrzcinach czy innym rodzinnym przyjęciu ( jubileusz , baby shower etc)
Różnorodność naszej oferty oraz duże zaplecze atrakcji pomysłów pozwoli nam przygotować takie przyjęcie, o jakim tylko marzy Wasze dziecko.
Niezapomniana zabawa i niesamowite wspomnienia to nasze najważniejsze zadanie, do którego przykładamy się na 100 %.

animacje urodzinowe zdjęcie na zsjecie glowne w imprezy dla dzieci

Animacje urodzinowe

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowy czas. Gromadka kolegów i koleżanek to nie lada wyzwanie dla rodzica. Pozwól aby eksperci zrobili to za Ciebie.

Animacje na ślub - zabawy i atrakcje dla dzieci Szczecin

Animacje na weselu lub poprawinach

Program animacyjny dostosowany jest do dzieci w różnym wieku. Wszystkie atrakcje dobierane są z uwzględnieniem miejsca w restauracjach i na salach weselnych.

Animacje na przyjęcia okolicznościowe dla dzieci Szczecin

Animacje na Komunii

Uroczystości komunijne to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin. Warto pomyśleć o tym, aby tego dnia wszyscy mali goście czuli się wyjątkowo.

Animacje mikołajkowe, Mikołaj na imprezę dla dzieci Szczecin

Animacje mikołajkowe

Mikołajki to wyjątkowy czas dla każdego dziecka. Często wyczekiwany długi rok. Przygotowane przez nas animacje mikołajkowe umilą ten czas twojemu dziecku.

Animacje z balonami dla dzieci Szczecin

Animacje dla dzieci w restauracjach

Weekendowe wyjście do restauracji, kawiarni to dla dzieci jak i rodziców wyjątkowa forma spędzania czasu. Stwórz miejsce przyjazne dzieciom.