Ważne informacje

Szanowni Państwo, wynajmując od nas urządzenia dmuchane prosimy aby zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji dla organizatorów imprezy.

1.) TEREN: Teren, na którym mają zostać rozstawione urządzenia powinien być w równy, czysty i najlepiej trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego. -duże urządzenia pneumatyczne wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (ze względów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscem jest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać „śledzie” – kotwy. Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, natomiast musimy mieć coś do czego przyczepimy liny.

Do wymiarów zamków należy dodatkowo zabezpieczyć około 1,5 m na przybicie go w ziemię.

2.) MONTAŻ: Rozpoczęcie montażu sprzętu uzależnione jest od ilości zamówionych urządzeń, zazwyczaj są to 2 godziny przed imprezą. Urządzenia są w pełni gotowe do zabawy na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy. Organizator zapewnia dostęp do źródła prądu na czas montażu i demontażu urządzeń w odległości do 40m od miejsca montażu atrakcji.

3.) REALIZACJA ZAMÓWIENIA: Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy zamówienie drogą e-mail oraz podpisanie umowy. Podpisanie umowy jest gwarancją wykonania usługi.

4.) TRANSPORT: Prosimy o zapewnienie dojazdu auta do miejsca montażu atrakcji. Niektóre urządzenia ważą ponad 350kg i są wyładowywane w miejscu montażu.

5.) OBSŁUGA ATRAKCJI W TRAKCIE IMPREZY: Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór nad bawiącymi się osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, dzieci do lat 18 podlegają władzy rodzicielskiej. Oznacza to iż rodzice lub opiekunowie sprawują nad nimi pieczę zarówno w kolejce jak i podczas zabawy.