Animacje dla dzieci Szczecin z All4Fun

Od 2015 roku nasza firma organizuje animacje dla dzieci Szczecin. Prężnie działamy na rynku zachodniopomorskim. Najwyższa jakość świadczonych usług oraz działanie naszego profesjonalnego i pełnego zapału zespołu sprawiły, że przez ten stosunkowo krótki okres współpracę z nami podjęło wielu Klientów.

Głównym elementem naszej działalności jest organizacja oraz obsługa wszelkich imprez dla dzieci z wieloma atrakcjami, jakie oferuje nasza firma. All4Fun to nie tylko animacje dla dzieci Szczecin, ale również wynajem dmuchanych zamków, basenów z kulkami i akcesorii na przyjęcia. Podchodzimy elastycznie i w pełni indywidualnie starając się idealnie dopasować do potrzeb Klienta.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedszkoli, firm czy instytucji państwowych. Każdy kto szuka animacji dla dzieci Szczecin i okolice znajdzie w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Różnorodność oraz duże zaplecze atrakcji i pomysłów pozwoli nam przygotować takie przyjęcie, o jakim tylko marzy każde dziecko. Z wielką przyjemnością zorganizujemy nie tylko urodziny, ale także inne imprezy okolicznościowe takie jak Dzień Dziecka, komunie, festyny, wydarzenia firmowe oraz każdą inna imprezę, którą Wasze dziecko będzie wspominać latami.

Z nami zorganizujesz najlepsze animacje dla dzieci!

Oferta naszej firmy jest bardzo bogata. Niezależnie czy planujesz małą imprezę rodzinną czy duży festyn plenerowy znajdziesz coś dla siebie.

Posiadamy dmuchane zamki, basen z kulkami, przepyszną cukrową watę, popcorn oraz super atrakcje min. malowanie twarzy, modelowanie baloników, duże bańki mydlane, zamykanie dzieci w bańce, brokatowe tatuaże, warkoczyki syntetyczne czy inne gry i zabawy przygotowane przez Naszych animatorów. W ofercie posiadamy również wytwornicę baniek mydlanych oraz jedynie w naszym regionie warsztaty malowania na wodzie.

Współpraca z nami to czysta przyjemność.

Do zobaczenia na imprezie! Polub nas na Facebooku, żeby być na bieżąco!