Wata cukrowa i popcorn

Wata cukrowa na imprezę, przyjęcie, urodziny, piknik Szczecin

Smak słodkiej, puszystej waty cukrowej zna każdy z nas. Jest to smakołyk uwielbiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych!

Popcorn – smaczna, lekka, pożywna i chrupiąca przekąska, która wspaniale urozmaici każdą imprezę. Za szklana szybką ziarna popcornu poskakują i strzelają zmieniając się w pyszny smakołyk. Dzięki wybraniu tej usługi każdy będzie miał okazję zjeść świeży, ciepły popcorn bez konieczności wyjścia do kina.

Osłodzimy i umilimy imprezę zarówno dla dorosłych, pragnących przypomnieć sobie smak dzieciństwa, jak i dla tych najmłodszych. Wata cukrowa i popcorn to doskonały pomysł na promocję wszelkiego rodzaju wydarzeń, które na długo pozostawią w pamięci uczestników słodkie wspomnienia. Czemu więc tym pozytywnym emocjom nie może towarzyszyć twoja firma?
Zapewniamy zaopatrzenie w watę cukrową i popcorn oraz profesjonalną obsługę na wszelkiego rodzaju eventach: promocyjnych, reklamowych, okolicznościowych, piknikach rodzinnych i firmowych, na koncertach i festynach, w szkołach i przedszkolach.